Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko,

ráda bych sdílela pár řádků k nedělní kinezio-sévě.

Byla jsem moc vděčná za tuto možnost, kterou jsem od Tebe dostala. Jsem na úplném začátku. Jsem hodně nejistá, vím, že mám v sobě ještě překážky, na kterých se snažím pracovat, abych se tomuto poslání mohla otevřít plně a aby si lidé ke mě postupně začali nacházet cestu.
Proto pro mě tato příležitost byla tak důležitá. Být v jedné místnosti s ostatními, kteří už pracují déle a mají svou klientelu a zkušenosti. Dovolit si být vidět ostatními, ukázat, že jsem také tady. Byla jsem velmi nervozní když jsem tam jela, jestli to zvládnu. Ale byla to jen nervozita na povrchu, uvnitř jsem věděla, že to bude krásné a požehnané, protože je to Tvoje akce, kde vždycky vládne láskyplná atmosféra, kterou zaštiťuje Mistr.
Velice mě překvapilo, když jsem přijela a viděla jak ostatní meditují a pilně se připravují. Cítila jsem obrovskou Jednotu, že jsme všichni na jedné lodi, přijeli jsme se společným záměrem.
I ostatní (přestože jsou už kineziologové "mazáci") tak byli lehce nervozní a uvědomovali si, že je potřeba se k práci s lidmi postavit zodpovědně. Alespoň tak jsem to cítila.
U první klientky jsem byla ještě celkem nervózní a špatně se mi mluvilo, ale postupně se to rozpustilo. Ta atmosféra tam byla tak kouzelná, že všechen tlak ze mě brzy odešel. Nechala jsem se vést a věděla, že je vše v pořádku a jak má být.

Domů jsem přijela naplněná vděčností, že se můžu účastnit a přispět svojí trochou k něčemu většímu.
Celé to umocnil ještě den strávený u Tebe se Zuzkou, Dankou a Katkou, kde jsi nám Fen kineziologii krásně shrnula, zjednodušila, vyzdvihla to co je důležité, předala velmi přínosné rady. Cítím nyní větší pokoru a chuť jít dál a pracovat na sobě abych odstranila překážky, které jsem si sama postavila do cesty.

Děkuji za tyto příležitosti a moc se těším na další spolupráci.

S láskou Petra

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com