Deník Natálie Tothové

Zasílám krátkou sebereflexi roku 2019.
Loni i letos jsem minul Den Rituálů a po té mě to mrzelo.
Tak jsem Ti to psal a Ty jsi mě pozvala na terapii Bolest muže, kterou jsem absolvoval naposledy Jaro 2017, Prosinec 2016... První nabídnuté volné místo mi uteklo, druhé už jsem chytil.
V neděli mě přivítala příjemná atmosféra a já bez předsudků vstoupil. V úvodu jsme dostali 3 věty, které mě teď provází životem. Emoční kruh mě ukázal, kde se teď nacházím ve vztazích pracovních, domácích i minulých. Hrané role mi ukázaly jak na tom jsem. Kinezio-séva mi upřesnila můj aktuální stav a následná návštěva u Fen kinezioložky mě zbavila 26 odbloků na různých úrovních, za téměř 4 hodiny. Bylo nám fajn a musím chodit častěji .
V terapii Bolest muže-ženy, které jsem se dopředu trochu obával, se událo pro mě mnoho věcí, které jsem vnímal, ovšem nedokážu popsat, ale vím, že to proběhlo. Přišli ke mě ženy, jakoby mě přišly podpořit nebo si u mě něco odložit. Závěrečné masáže byly krásné smyslné a dle mě úžasně nevinné, bez postranních úmyslů. Závěrem, byl to krásný čas, investování času pro každého osobně a byli jsme obdarováni.
Ovoce z terapie, spolu s odbloky Fen-kin mi zpříjemnily závěr roku. Ve vztahu mi po mém sebe-reflexním projevu mi přišlo, po více než 2 letech, odpuštění, dostal jsem milost. Vztah se vrátil a vrací do příjemných poloh. Fyzicky i zdravotně se mi ulehčilo a i ve vztazích pociťuji více svěžesti.

Na doporučení fen-kineziologie mě čeká práce na sobě a budu do sebe rád investovat čas i finanční prostředky, což je přínosné pro mě osobně a zejména mé okolí. Když se dívám v závěru roku 2019, vidím plno změn a milosti. Pravidelně cvičím AKY a chodím na OMCH, postupuji na duchovní cestě, návštěvuji Daršany Paramahamsy Vishwanandy, a to jak s přítelkyní, tak i s mou vlastní dcerou, která náhodně, zato velmi intenzivně, našla své místo u Gurua.

Zlepšují se podmínky v rodině i v osobním životě. To je vše, co mám dnes na srdci. Cesta pokračuje a chci Natálko moc poděkovat, jak nás na ní provázíš, s úctou C.

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com