Deník Natálie Tothové

Krásný večer Natálko,
Ráda bych Ti napsala průběh na Den rituálu. Začalo to pracovat už se mnou hned od začátku. Zapůsobilo na mne hodně zadání "Mé negativní a pozitivní vlastnosti". Bylo to velmi poučné.

Hodně mi i pomohlo sedět v roli negativní a pozitivní vlastnosti. Bylo úžasné si uvědomit, že mi tím také říkají co a jak.
Moc krásné, ale ze všeho nejkrásnější a nejsilnější bylo se setkat se svými předky.

Zjistila jsem třeba, že strach z nedostatku máme od předka, který bohužel zemřel na hlad. Byl velmi chudý a zavřený na špatném místě.(vězení nebo nějaký tábor). Bylo to velmi silné pro mě. Plakali jsme spolu a ulevilo se nám oběma. Zjistit, že v tatínkově rodu byli leváci a hodně mužů jen málo žen bylo úžasné. Přišla jsem si k prvnímu levákovi pro podporu a poděkování. Ukázal mi, že i přesto jsme normální a není špatné být levákem. Byl svým způsobem rebel a stejně si psal levou a naučil se používat i pravou. Byl velmi veselý. Příjemné setkání. Další setkání bylo se ženou ze 4.generace kdy ji manžel opustil a tím se odstartovala ztráta ženské síly, lásky a ženství. Poplakaly jsme si také a poděkovaly.

Poslední téma bylo nevěra. Ač toto téma nebylo na seznamu přišlo ke mě samo a setkala se s mužem, který opouštěl ženu neboť byla k ničemu a raději aniž by řešil své problémy utíkal k jiným do náruče. Popovídali jsme si a řekla jsem mu, že ten den to chci změnit. Poděkovali jsme si a poklonili. Chápu a mám k nim velkou úctu za to čím vším si museli projít. Miluji je a jsem jim také vděčná za tu příležitost další témata a strasti propustit ať může být pročištěna minulá a budoucí generace.

Meditace s mantrou pro Božskou matku byla úžasná. Cítila jsem, že to šlo pryč a přišla velká úleva. Konec Rituálu jsem si užila v tichu a v Gayatri mantře rozloučení a poděkování venku u kašny. Stále to pracuje a těším se na Satori dýchání kde se další věci prodýchají a opustí.

Děkuji Ti za krásný zážitek a za vše co pro nás děláš. Jsi úžasná a skvělá bytost, které jsem vděčná za cestu, podporu, pochopení a láskyplné provázení touto akcí a vlastně i cestou životem.

Mám Tě ráda a těším se na další setkání.


Klaním se Ti
Jai Gurudév ️S láskou Anna

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com