Deník Natálie Tothové

Milá Natálko
Vysílám k Tobě MANTRU DĚKUJI za hluboký prožitek, aha momenty, mnoho uvědomnění si, nacítění, pochopení a za Tvůj osobitý přístup na Dni Rituálů.

Za tím vším je skryto mnohé... Tvá SÍLA, energie, píle, dřina, nasazení, houževnatost, vytrvalost, Láska, harmonie, empatie, intuice,krása, estetičnost, odříkání, mnoho Tvých darů a úžasná organizace. Velké poděkování patří i panu Martinovi, mamince Milušce a celému týmu, bez nich by tato jedinečná akce nebyla celistvá.

Ač zadání nebyla jednoduchá a propletená řadou emocí, přesto jsem cítila klid, ochranu a dostalo se mi odpovědí na moje osobní témata. Klíče zapadly do těch správných zámků a co se v minulosti jevilo v mlze, nepochopeno, nepřijato či popíráno nyní dostalo jasné obrysy. S otevřeným srdcem a Láskou v něm jsem přijala celé toto pozadí mých těžkostí, životních trampot, zkoušek a zadání.

Tato podzimní sobota v Brně byla pro mně jedinečnou příležitostí se setkat se svými předky, s velkým vděkem přijmout kvality mého rodu jak v ženské tak v mužské linii a zárověň přijmout i dualitu tzn. nekvality jak osobní tak rodové. Měla jsem možnost se rozloučit s e zázrakem, který jsem si kdysi nosila pod svým srdcem a který se do mé náruče nenarodil, uvolnil cestu jiným dušičkám, které si mě zvolily za maminku. Setkala jsem se svým milovaným dědečkem, který odešel ke svému Zdroji, do Světla a měla možnost mu poděkovat za krásný čas malin nezralých mého dětství, strávený v láskyplnosti a dětských rošťáren:)

V ženské linii jsem došla až ke své pra pra pra...předkyni, od které plyne důvod, proč my ženy mého rodu zažíváme tolik trápení a nemocí. Za tímto smutkem a slzami je velké požehnání i radost z toho, že jsme těžké zkoušky ustály, každá z nás si v sobě našla svůj bod síly, nez atrpkly jsme a neskončily v destrukčních programech. Moji předci jsou na nás hrdí a ochraňují nás. Bolest je odevzdána a já nyní hledím s velkou důvěrou a mírem v duši vstříc novému začátku.

Děkuji sama sobě, že jsme našla odvahu vykročit ze silného, mentálního programu mého rodu, který byl předáván z matky na dceru a volila VOLBU ZMĚNY, takto už nechci žít...a našla cestu k Tobě milá Natálko, jsi Průvodcem a Ty víš, že JSI v mém SRDCI. Klaním se před Tebou.

Cítím se nyní úplná a celistvá. Raduji se z každého krůčku ze změny, postupně odkládám masky a nepouštím se do her, které jsem tak často sama se sebou a se svým okolím rozehrávala. Nyní si vychutnávám čas uvolnění v krásné, jemné, ženské energii ve větší síle, empatii a intuice. Nazvala bych to: osobním restartem.


Děkuji i za úžasnou ,,rodinu" žen a mužů, kteří mi dělali v tomto nezapomenutelném DNI společnost, vzájmenou podporu a sdílení. Dlouho budu vzpomínat na závěrečný rituál k našim předkům strávený v tichosti, v modlitbě.


S láskou a úctou


Pavla

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com