Deník Natálie Tothové

Dobrý den, Natálie
Na doporučení jsem si Vás našla a absolvovala s Vámi mou první akci Den Rituálů. Chci moc poděkovat za akci, která mi mění život. Uteklo teprve pár dní, ale už teď uvnitř cítím klid a smíření s osudy mých předků a s karamboly mého vlastního života. Cítím, že přesně tohoto bylo potřeba dosáhnout, abych pak mohla jít dál a začít se posilovat a rozvíjet v mých pozitivních kvalitách. Díky této akci jsem se seznámila s několika moc příjemnými lidmi a našli jsme mnoho společného. Najednou se necítím v těch změnách tak osaměle a opuštěně. Zaujalo mě také, kolik mladých mužů má zájem o sebepoznání a uvědomují si souvislosti mezi tím, jak žili předci a jak to žijeme my, jejich následovníci.
V mém zaměstnání (pracuji u soudu) denně vídám výlupky a mohlo by se zdát, že se svět stává špatným místem k životu, ale díky této akci a Vám, milá Natálie, mi svitla naděje, že to s lidstvem ještě není tak zlé, ba naopak, mění se to vše k lepšímu.

Děkuji Vám za energii, kterou jste nám věnovala a za laskavost, kterou jste nás hladila, a za humor, kterým jste odlehčovala náš stres a obavy a také za Vaši milou a ženskou prezentaci...děkování a vděčnost ale nebere konce, je toho mnoho, za co Vám poděkovat...

Přeji Vám ze srdce krásný den, Pavla

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com