Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko,
dlouho jsem přihlašování odkládala, stále jsem měla nějaké vnitřní brzdy, tak snad nepíši pozdě. Moc ráda bych přišla na Den Rituálů. Posledně to byl velmi intenzivní a vzácný čas, zpětně Ti za tuto možnost s pokorou děkuji. Chtěla bych se znova setkat se svými předky a dostat se tam, kam se mi nepodařilo dostat posledně. Na těch minulých jsem pochopila, proč jsme měli já, mé sestry a i rodiče v povědomí to, že život je jen pouhá dřina, že to je smyslem našeho života, že musím pracovat bez radosti a pocitu naplnění. Uvědomila jsem si, jak moc mě tato zátěž životem provázela, jaký těžký balvan jsem na svých bedrech nesla.

Za ten rok jsem na tomto tématu v nějakém rámci popracovala, mám však pocit, že mnohé ještě zůstalo. V mém rodě stále cítím nedostatek lásky, otevřenosti, důvěry, mí blízcí žijí mnoho strachů, nepřijetí a tvrdosti. Ráda bych toto na rituálech odevzdala, podívala se hlouběji a otevřela dveře světlu. Zvědomila bych si ráda další rodová témata, kolem kterých zatím chodím bez povšimnutí, a které mi tajně kradou sílu.

Chci se zbavit dalších škodlivých vzorců, které mi poutají ruce, které mi brání svobodně se nadechnout, které mi byly předány. Odpustit sobě i jim. Kéž je mi to umožněno..

Děkuji Natálko, moc Tě zdravím!
Marcela

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com