Deník Natálie Tothové

"Ahoj Natálko,

chci Ti moc poděkovat. Chystala jsem se Ti psát. Co se týká té červnové akce věřím, že budu mít ještě příležitost v příštím roce, přesně jak píšeš.

Co se týká mé práce na sobě, myslím, že jsem se snažila tento rok opravdu více zamakat. Měli jsme spolu konzultaci přes messanger, kde jsme se bavili o těhotenství, které jsme s manželem plánovali. Poradila jsi mi, abych si nejprve v sobě více "uklidila" zašla na FEN kineziologii a Daršan pro požehnání a pak se znovu ozvala.

Osud už byl asi rychlejší a já už musela být tou dobou těhotná...

A tak jsem začala jednat 🙂Hned jsem se objednala na FEN kineziologii-nechala si udělat šablonu na rok 2020, zúčastnila se on line požehnání od Swamiho a absolvovala Simply Meditation.

Na FEN kineziologii jsem pak docházela celé těhotenství. Všechny tyhle věci mi dělali a dělají dobře a já Ti za to chci moc poděkovat. Teď mám pár dní před porodem a každý den medituji a snažím se mimo jiné i komunikovat s miminkem pomocí intuitivní kresby.

Denně sleduji Tvůj fcb a čtu Tvé články- moc mne inspiruješ a jsem moc vděčná, že jsem Tě mohla poznat. Děkuji za to.

Těším se na porod a mám radost, že moje děťátko absolvovalo tento růst se mnou. Díky Tvým terapiím a tím, že jsem si prošla znovu svým vlastním porodem se cítím silnější a připravená.

Ještě jednou za to moc děkuji. Rozhodně nepřestanu a budu dále pokračovat 🙂

Přeji Ti Natálko krásný a poklidný podzim

Bára

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com