Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko,

děkuji Ti za roční intenzivní cestu, kterou jsme spolu prošly prostřednictvím terapií, Velkých akcí a Testu 5 typů zranění. Na první terapii k Tobě (Pevný emocionální základ) mě to dovedlo minulý rok v červnu a již po ní se začaly dít velké změny, opravdu jsem se začala cítit daleko silnější a jistější a dokonce mě až překvapovaly mé nové reakce – a nad některými žasnu a zvykám si doteď. Postupně jsem si dodělala testy 5 typů zranění a když mi došly výsledky, tak i přes dost vysoká čísla (3 zranění vysoko přes 100%), jsem cítila klid, protože jsem věděla, že už jsem na správné cestě k léčení. S výsledky mi došla spousta souvislostí v mém životě, zejména všechny události co mi přicházely opakovaně a některé mé vzorce chování, a již toto poznání byla velká úleva. Dále jsme pak na zraněních pracovali společně na dalších terapiích, poslední v červenci, a procenta letěla dolů.

Mám velkou radost když se za půlrokem ohlédnu co všechno se mi podařilo vyřešit a jaké změny v životě mi nastaly. Některé jsou doslova hmatatelné a to i v podobě změny fyzického vzhledu, které si všimlo hodně lidí v okolí. Jsem nyní v klidu, vyrovnaná, cítím svoji vnitřní sílu, zlepšila se mi intuice a schopnost vnímání a také se mi velmi otevřela moje ženská energie. A jsem šťastná.

Všem Tvoje terapie doporučuji, chce to trpělivost a kus práce na sobě, ale stojí to za to, pak se začnou dít zázraky a nakonec přijde ten zázrak největší a do života vstoupí Láska.

Přeji Ti hodně štěstí a mnoho dalších zázračných terapií

Mirka

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com