Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko, posílám Ti zpětnou vazbu k terapii Pevný emocionální základ. 

To jsem byla na terapii u Tebe poprvé - cítím, jak je potřebné hýčkat si vnitřní dítě. Velmi důležité bylo rozpojení se s bývalými partnery, a opravdu to pociťuji - zejména v posledním vztahu kde to dlouho nešlo, a už můžu být nad věcí, a i potkat se, aniž by mne to rozhodilo na kousky. 

Cítila jsem, že v roce 2014 mi do života vejde MUŽ - a v červnu nějaký vztah začínal, bylo to příjemné, hodně jsme si rozuměli... ale byl tam problém a neustáli jsme to. Další muž co pak přišel měl podobný problém... a tak jsem pochopila, že patrně sama ještě nemám věci zpracované abych měla zdravý vztah a stáhla jsem se.  

Pracuji na sobě přes konstelace a psychosomatiku a cítím, jak je důležité mít dostatek času pro sebe, na své myšlenky... Začátkem ledna 2015 mi do života vstoupilo miminko - holčička, cos viděla v kočárku - dělám pěstounku na přechodnou dobu, pro děti co nemůžou vyrůstat v prostředí původní rodiny. Naplňuje mne to štěstím z přítomnosti dětské energie, z potřebnosti hýčkat je než najdou novou rodinu. Můj čas pro aktivity je poněkud limitován, ale dá se když moc chci... a čas na myšlenky mám  otevřený...    

Cítím se hodně vyklidněná, dolaďuji věci ve svém životě a věřím, že časem i MUŽ po kterém i přes svůj věk ještě toužím mi nabídne zdravý vztah.

Natálko milá, 
děkuji Ti za vše, za Tvůj jemný a laskavý přístup a za to, že VÍŠ... a těším se někdy v budoucnu na viděnou, Jana 

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com