Deník Natálie Tothové

Úžasná Natálie, 

hluboce se Ti klaním a děkuji....

Napíšu Tobě a také ostatním, co mi dala a vzala série Tvých terapií.

Nejdůležitější a rozhodně nejsilnější byla terapie Pevný emocionální základ. Považuji to za základní stavební kámen. Velmi silná byla také terapie Vztahy a Vazby. Po těchto dvou terapiích mi spadl obrovský balvan ze srdce, přišla neskonalá úleva a klid. Další terapie byly třešničkou na dortu :-) Klidně bych rozdělila svůj život na období PŘED a PO setkání s Tebou :-)

Terapie mi tedy daly vnitřní klid, odpuštění sobě i ostatním, smíření, chuť do života, vědění, že nic není ztraceno a že je stále na čem pracovat.

Také mi něco vzaly a to je vnitřní prázdnota, kterou jsem dlouhá léta cítila. Takový ten pocit, že mi něco chybí a nevím co... Tak ten už je pryč :-) No a nejlepší nakonec :-D To, že se mi vymaže zrovna tohle bych nečekala. A není to nic jiného, než moje uklízecí mánie :-D Teď už usnu, i když mám v kuchyni neumytý hrnek od čaje :-D Nešílím ani z toho, že nemám perfektně uklizeno :-)

Znovu děkuji Tobě i ostatním duším, které jsem na terapiích poznala. Nikdy na ty chvíle nezapomenu a příští rok se těším na velké akce. Teď už se budu soustředit na miminko, co nosím pod srdcem...

Děkuji   ♥  S láskou Romana.

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com