Deník Natálie Tothové

Milá Natálie, zdravím Tě :-)

Nedá mi to a ráda bych se podělila o to, co jsem si po terapii Pevný emocionální základ uvědomila.

Popravdě jsem očekávala, že toho spoustu vypláču a uvolním přímo na terapii, tam se však nic až tak zásadního nedělo. Kromě toho, že jsem byla upozorněna na to, že v sobě nesu a popírám negativní vlastnosti svých rodičů - po mamince slabá chudinka a po tátovi vzteklá a agresivní.

První dva týdny po terapii se také nic moc velkého nedělo. Používala jsem mantru, spojovala se s duší, cvičila dechy, testovala, co to se mnou všechno dělá. Pociťuji, že mám více energie než dříve.

V třetím týdnu s příchozím úplňkem a menstruací jako by se najednou všechno odšpuntovalo:-))) Nejdříve zesílily hlasy strachu a rozumu, byla jsem ponořená do negativních myšlenek a pochybností. Vztekala jsem se kvůli maličkostem. Vrcholem bylo krásné vyzrcadlení od mého partnera, po kterém mi došla spousta souvislostí. Především to, že se snažím zuby nehty maskovat svoji slabost a pláč (táta mi celé dětství a dospívání razantně dával najevo, že on tohle vidět u mě nechce) za vztek a vzdor. Konečně jsem se vyplakala, a přiznala si, že ani jedna z těch reakcí není zcela v pořádku. Ulevilo se mi, ale je mi jasné, že mě čeká teď spousta práce na tom, abych v nejen v partnerském životě nebyla chudinka, ani vztekloun, ale vědomá žena:-)

Těším se na terapii Vztahy a vazby, kam mě dál posune...:-)

Děkuji Ti za Tvoji práci a těším se zase naviděnou. Dáša 

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com