Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko, 

dívala jsem se na krásné video, které jsi sdílela ze stránek cesty k sobě a vyvolalo to ve mně reflexi mé práce na sobě a posunu za poslední rok a půl, hlavně po Rituálech.

Vzpomněla jsem si, jak jsem před rokem a půl byla u Tebe na konzultaci a probírali jsme můj vztah s Vaškem. To mi pomohlo uvědomit si, že na jeho straně je problém připoutanosti k matce a na mé straně strach věřit mužům. Největší posun jsem zažila, když Vašek začal chodit na Satori dýchání,ohromě ho to posunulo, vyčistili jsme si rány, které jsme si způsobili a otevřeli svá srdce. Po Rituálech I. se náš vztah ještě posunul a Vašek dostal nabídku na práci ve vysněné firmě, která ho moc baví. Já jsem před Rituály II. šla na kineziologii, kde jsme odblokovávali jeden z důvodů mé nespavost, který jsem si přinesla až ze 4. linie z otcovy strany. Po kineziologii jsem úplně odpadla až do Rituálů, na ty jsem se "zázračně" vzpamatovala a po nich přišly horečky, šílená bolest hlavy, chřipka... nejsilnější čištění, co jsem kdy zažila. Jsem za to neskutečně vděčná, protože od té doby jsem dostala nabídku na novou pozici, na kterou se moc těším. Lidé se mě ptají jestli to zvládám neustále profesně růst, ale já tomuhle nechávám volný průběh a věřím, že ke mně přicházejí příležitosti, na které jsem připravena. S Vaškem jsme dříve měli velice destruktivní hádky, ale od doby Satori dýchání je to úplně jiné. Pokud máme jiný názor dokážeme to v klidu probrat, dát si vzájemně prostor a posunout se společně. Život nám občas přinese zatěžkávací zkoušky, které jsme vždy společně překonali a poučili se z nich. Také po rituálech zmizely mé zdravotní potíže. Poslouchám své tělo a přestala jsem brát hormonální antikoncepci. Od té doby mám neuvěřitelné množství energie a zlepšílo se mé spaní. V práci na sobě pokračujeme, posloucháme mantry, Vašek pokračuje s vědomých dýcháním, jak ho to naučil Martin, já chodiím na kineziologii, jógu a pracuji si s rodinným stromem.

Myslím, že práce na sobě a čištění je proces na celý život, i když už má člověk pocit, že život nemůže být krásnější. Chtěla bych Ti moc poděkovat za to, že naplňuješ své poslání a pomáháš spoustě lidem, jako jsme my. Před dvěma lety bych si nedokázala představit, že se můžeme tolik posunout a být tolik šťastní, spokojení a v harmonii a veliký dík za to patří Tobě a Martinovi. Takže ze srdce děkuji.

Prožijte krásné svátky plné lásky a vánoční pohody. Katka

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com