Deník Natálie Tothové

Ahoj Natálko, 

tak konečně jsem se nějak srovnala a jsem schopná ti napsat zpětnou vazbu k rituálům. :-)

Rituály jsem prošla s lehkostí a radostí. Po prvních rituálech jsem ale byla hodně unavená a týden jsem měla migrénu. Asi se mi přeprogramovávala hlava. :-) Pro mě byl nejpřínosnější rituál jin a jang, kdy jsem si mohla uvědomit, jak na tom v současnosti jsem. Děkuji za super jednoduché tipy, jak se vrátit do svého středu, když je potřeba z něj někdy vybočit. Od prvních rituálů si každý týden dopřávám vanu plnou horké vody, na kterou jsem nikdy "neměla" čas. :-) A jde to a všichni to respektují, že mám chvilku pro sebe. :-)

Taky se mi velmi líbil rituál odpoutání mužů od maminky a změny nastaly i doma. :-) Nejemotivněji na mě působil "dušičkový" rituál. Ale byl potřeba, aby vyplavil přebytečné emoce. No a byla jsem překvapená z rituálu probuzení žen. Na to jsem se těšila, ale jak jsi řekla "probuď se", tak mi naskočilo: "Už? To je nějak rychlé, ne? " :-D Ale na podruhé už jsem se probudila a jsem za to ráda. 

No a rituály dvě už pro mě byly úžasná, radostná událost probuzené ženy. :-) Nejvíc se mi líbil rituál menstruačního cyklu žen. Děkuji všem "cizím" mužům, kteří nám ženám dělali zrcadlo. Hodně jsem si toho uvědomila, jak se cítím já, jak působím na své okolí, co potřebuji a co je třeba změnit. Můj náhradní  muž mi to tam krásně vyzrcadlil a byla to paráda, jak se na mě dokázal naladit. 

Děkuji za rituál "zlatá brána". Konečně jsem dokázala uvěřit božství ve mně. Do té doby to pro mě bylo jako rouhání, že já bych byla nějaká Bohyně. :-) Ještě více se mi tam otevřelo srdce a zase jsem se mílovými kroky přiblížila bezpodmínečné lásce. Také se mi vytvořil  nějaký symbol na třetím oku. :-)

I rituál "zdraví" mi toho hodně dal a vyléčil a dosytil co bylo potřeba. 

No prostě to byla bomba od začátku až do konce. Toto jsem jenom vypíchla pár rituálů, které se mě dotkly do morku kostí. Ale i ostatní rituály stály za to. Jsem nadšená, jak jsi to měla všechno krásně promyšlené, sladěné a provázané. Jak všechno na sebe krásně navazovalo a zapadalo do sebe. Všem vřele doporučuji a už mám i zájemce na příští rok. :-)

Děkuji.

Maise

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com