Deník Natálie Tothové

Milá Natálko,

moc Ti děkuji za Tvoji reakci (jako vždycky velmi ušlechtilou), potěšila mě a povzbudila, neboť si Tě velmi vážím jako Učitele/Mistra, ale i jako Člověka.

Provedla jsem Techniku s židlí, nyní se necítím tolik pod vlivem emocí, došla jsem k jistému vnitřnímu usmíření. Také byla užitečná zkušenost vžít se do role otce. Děkuji.

Chtěla bych Ti říct jednu věc. KAŽDÝ DEN Ti v duchu píšu minimálně jeden děkovný dopis. Nechce se mi uvěřit, že to nejsou ani dva roky, kdy jsem byla na Tvé první terapii. Tolik se toho od té doby změnilo. Byla jsem psychická troska, po zhroucení. Přála jsem si, aby mi bylo líp, nic víc. Nyní jsem (dovolím si vypůjčit Tvůj výraz) spokojená žena, která se snaží žít vědomě a vážně se zajímá o cestu ke světlu. Vyřešily se moje deprese a hlavně problémy s jídlem. Kromě toho jsem díky cestě na Den rituálů poznala velmi blízkou přítelkyni Naďu S. a díky óm healingu úžasnou učitelku (jógy) Ivanu Petrofovou a další spřízněné duše. Přivedla jsi mě k Matce Meeře a ke Swámímu s Babájím. Každý den mě inspiruješ a motivuješ, především svým vlastním příkladem a důrazem na to, že nestačí jen poslouchat přednášky a číst si, ale musí se něco dělat. Snažím se skutečně JEDNAT vědomě (také se k sobě snažím být upřímná a vidím stále ještě spoustu mezer - viz emoce vůči otci), což rozhodně není snadné a ne vždy se to setkává s pochopením okolí (např. že přestávám jíst maso a pít tvrdý alkohol apod.) Často ani nevím, proč to přesně dělám, není za tím žádná vnější motivace. Také jsem více odevzdaná, nemyslím tím pasivní, spíš "jdu s proudem" (ne s davem) a naslouchám vnitřnímu vedení. Životní okolnosti už mě tolik nerozhazují. Našla jsem vyšší smysl (života) a když jsem v sobotu na Evolution poslouchala přednášku Ervina Lászla o jednotě a evoluci vědomí, musela jsem se opravdu držet, abych ji celou neprobrečela dojetím... Za tohle všechno (a ještě mnohem víc) Ti ze srdce děkuji. Bohužel neexistují slova, kterými bych Ti dokázala vyjádřit svoji nezměrnou vděčnost.

Omlouvám se Ti za ty litanie, ale muselo to všechno ven.

Už si hlídám termíny na tvé podzimní terapie, ráda bych se jedné zúčastnila.

Těším se brzy na viděnou, třeba na óm healingu.

Zatím se měj krásně.

Ani

 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com