Deník Natálie Tothové

Tedy Natálko, musím uznat, že každá terapie byla pro mně zabíračka. 

Terapie ve mně zanechaly hluboký dojem. Stále z toho čerpám, stále mám otevřenou pusu a zírám. Prosím Tě, jak můžeš tolik problémů a emocí, a tolik lidí každý víkend vydržet, to snad ani není v lidských silách. Tolik hodin pozornosti a nadhledu. Jsi úžasná...

Děkujeme Ti s přítelem za moc pěkný a laskavý přístup k našim bolestem. Moc se nám oběma líbilo, jak dokážeš jen svou přítomností všechny zklidnit a vyladit, a pak naopak zase pěkně nabudit a motivovat. 

Dle Tvého doporučení nechám vše usadit, nechci spěchat, hodně ted' ale pláču a přítel zase utíká do samoty. Vnímám, že je to v pořádku, děkuji za podporu. 

Dřív jsem se obávala jak zvládneme svátky, nyní vím, že úplně v klidu. Uvidím, co se po usazení vyplaví dál, Natálko. Každopádně bych se zase přihlásila, protože je mi jasné, že jsem teprve na začátku. 

Závěrem chci zmínit, že každý říká: "Mějte se rádi, měj se rád, musíš se mít rád" ale nikdo už neříká jak na to. Nikdo kromě Tebe, Natálko, proto jsem vděčná nejen za terapie pod Tvým vedením, ale také za to, co jsi mě naučila. Cítím že praxe je to, co dnešní člověk potřebuje, ne teorii, ale praxi!! Jsi prostě poklad.  

Děkuji,  Dana 

© 2016-2021 Deník Natálie Tothové

webdesign: 3wD webdesign

FaceBook YouTube spokojena.zena@gmail.com